На вказану електронну адресу було надіслано повідомлення для підтвердження реєстрації

Форма для відновлення паролю
Вітаємо, Ваші дані успішно оновлено!

Воротар-невдаха став зіркою мережі: автогол року

• 262

Один з найбезглуздіших автоголів у сезоні забили на Стадіо Ренцо Барбера у матчі 18-го туру італійської Серії Б, Палермо – Асколі (3:0).

На 26-й хвилині воротар "Асколі" Філіппо Перуккіні, перебуваючи під пресингом гравця сицилійської команди, спробував його обіграти, але у підсумку заштовхав м'яч у власні ворота.

І ще: Команда Ярмоленка встановила унікальний рекорд АПЛ

Так лідер Серії Б "Палермо" вийшов вперед. У другому таймі сицилійці збільшили перевагу і перемогли у матчі з рахунком 3:0. Після 17-ти турів "Палермо" з 34 очками лідирує в турнірній таблиці Серії Б, "Асколі" ж з 21 балом знаходиться на 11-й позиції.

Тим часом Іван Ракітіч відзначився найкрасивішим забитим м'ячем у груповому раунді найпрестижнішого клубного турніру Старого Світу.