На вказану електронну адресу було надіслано повідомлення для підтвердження реєстрації

Вітаємо, Ваші дані успішно оновлено!

Погода змусила футболістів плавати: епічне відео

• 135

Поєдинок між Конго і ДР Конго точно увійде в історію.

Матч кваліфікації Кубка Африканських Націй між збірними Конго та ДР Конго був супроводжений сильною зливою.

І ще: Перекладач довів до сліз гравця збірної Латвії

Гра відбулася 18 листопада у столиці Республіки Конго Браззавілі і завершилася нічиєю 1:1. Організатори хотіли матч достроково закінчити, тому що злива повністю затопила поле. Початок другого тайму затримався на півгодини. У перерві воду спробували прибрати відрами і після півгодини гру вирішили все-таки продовжити. Зустріч так і завершилася нічиєю 1:1.

Тим часом воротар збірної Англії і "Евертона" Джордан Пікфорд на тренуванні національної команди виконав кутовий і зумів забити диво-гол ударом, який називають "сухий лист".