Найкраща тенісистка України пройшла до третього раунду Ігор у Ріо

• 104

Перша ракетка України і 20-й номер світового рейтингу Еліна Світоліна вийшла в третє коло олімпійського тенісного турніру, у другому раунді змагань обігравши британку Хізер Уотсон

Українка здобула перемогу в трьох партіях з рахунком 6:3, 1:6, 6:3. Матч тривав 1 годину 47 хвилин. За цей час Світоліна зробила три ейси, допустила п'ять подвійних помилок і реалізувала чотири з восьми брейк-поінтів. Уотсон виконала одну подачу на виліт, при цьому стільки ж разів помилившись при введенні м'яча в гру, а також використала чотири з дев'яти можливостей взяти подачу суперниці.

В 1/8 фіналу олімпійського тенісного турніру Світоліна зіграє проти переможниці пари Серена Вільямс (США) – Алізе Корне (Франція).

Сьогодні Україна здобула першу медаль на Іграх в Ріо.

Джерело: nv.ua