На вказану електронну адресу було надіслано повідомлення для підтвердження реєстрації

Форма для відновлення паролю
Вітаємо, Ваші дані успішно оновлено!

Гордість тижня! Перемоги Нескорених і прорив Ярмоленка

• 520

Радіо МАКСИМУМ підготувало для вас нову рубрику, яка розповідатиме про перемоги України та українців у спорті за минулий тиждень.

Протягом останніх семи днів українці тримали кулаки за наших бійців АТО. Зауважимо, що цьогоріч Україна вперше брала участь в Іграх Нескорених, спортивних змаганнях ветеранів бойових дій. До слова, на церемонії відкриття в Торонто (Канада) був присутній Петро Порошенко.

Ігри Нескорених

Церемонія відкриття відбулася 24 вересня. Цей тиждень можна сміливо називати тижнем здобутків і перемог. Загалом українські воїни принесли країні 14 медалей: 8 золотих, 3 срібні, а також 3 бронзові.

Гордість тижня! Перемоги Нескорених і прорив Ярмоленка - фото 199373

Золото Нескорених

Уже на другий день змагань військовослужбовець Збройних Сил України Олег Зімніков приніс першу золоту медаль. Йому вдалося випередити всіх фіналістів на дистанції 1500 метрів на стадіоні "Йорк Лайонс".

Наступного дня 28-річний військовослужбовець Міноборони Василь Пашкевич переміг у змаганнях з важкої атлетики.

Ще одне "золото" Україні приніс капітан команди Олександр Писаренко. За одну хвилину йому вдалося навеслувати 389 метрів на тренажерах.

За стрільбу з лука золоту медаль здобув Роман Панченко.

А ще чотири "золота" Україна виборола завдяки Павлу Будаєвському, який був першим у чотирьох категоріях: 50 метрів вільним стилем, 50 метрів на спині, 50 метрів брасом і 100 метрів вільним стилем.

Срібло Нескорених

Перше українське "срібло" Україні приніс офіцер Національної поліції Олександр Ткаченко. Йому вдалося посісти друге місце в бігу на 400 метрів. Загалом дистанцію він подолав за 54,54 секунди. Зауважимо, що йому не вистачило долі секунди, щоб обігнати австралійця.

Ще одне "срібло" за командою лучників: Катериною Михайловою, Романом Панченком і Валерієм Раком. Вони отримали срібну медаль у командному заліку серед початківців.

Третя срібна медаль за Дмитром Сидоруком, який посів друге місце зі стрільб із лука серед професіоналів.

Бронза Нескорених

Офіцер Нацполіції Сергій Торчинський здобув першу бронзу для країни. Він отримав третє місце за штовхання ядра (13,71 метра).

Гордість тижня! Перемоги Нескорених і прорив Ярмоленка - фото 199371

Чергова "бронза" дісталася Україні завдяки старанням Вадима Свириденка за змагання із веслування на тренажерах на витривалість (4 хвилини). Його результат 891 метр. До слова, звитягу Вадим розділив з американцем.

Ще одному нашому учаснику Павлу Мамонтову вдалося здобути бронзову медаль у веслуванні на тренажерах. Його результат за хвилину – 316 метрів.

А ми плавно переходимо до боксу. Хоч і не було цього тижня поєдинків, але є хороші новини для прихильників цього виду спорту.

Ломаченко в трійці кращих

Василь Ломаченко, чемпіон світу за версією WBO в другій напівлегкій вазі, ввійшов до трійки рейтингу кращих боксерів згідно з авторитетним журналу The Ring. Наздогнати залишилось лише двох бійців – Геннадія Головкіна з Казахстану та Теренса Кроуфорда зі США.

Гордість тижня! Перемоги Нескорених і прорив Ярмоленка - фото 199370

До слова, Василь Ломаченко свій наступний бій проведе 9 грудня проти дворазового олімпійського чемпіона Гільєрмо Рігондо (четвертого в рейтингу видання The Ring).

Рекомендуємо глянути: Ломаченко – Рігондо: ефектний промо-ролик бою

Ще більш цікавим цей тиждень був для фанатів футболу. Буквально кілька днів тому наші футбольні команди здобули перемоги в матчах групового етапу єврокубкових змагань.

Атлетик – Зоря

Якщо ви ще не знаєте, то поєдинок закінчився з рахунком 0:1. На виїзді луганська "Зоря" зуміла вирвати 3 очки, несподівано втрачені у попередньому домашньому матчі з "Естерсундом". За гольовий момент спасибі Ігорю Харатіну, який на 26-ій хвилині загнав м'яча у ворота суперника.

Гордість тижня! Перемоги Нескорених і прорив Ярмоленка - фото 199369

А от з київським "Динамо" не все так гладко. Сказати, що хлопці полоскотали нам нерви – абсолютно нічого не сказати.

Партизан – Динамо

Перший тайм зовсім не тішив, адже українська команда відверто програвала за всіма показниками. Спочатку на 34-ій хвилині забив Огнен Ожеговіч, а ще через 8 хвилин, на 42-ій гольовий удар зробив Леандре Тавамба. Ми не знаємо, що чекало на футболістів у роздягалці, але це "щось" їм дуже допомогло.

У другому таймі хлопці просто не переставали дивувати. Перший гол за "Динамо" забив Жуніор Мораєс на 54-ій хвилині із цілком справедливо призначеного 11-метрового удару. Далі наша команда спільними зусиллями створила маленький футбольний шедевр із завершальним акордом від Віталія Буяльського (68-ма хвилина). Отут вже потішили, що зрівняли рахунок, але цим не обійшлося. На 84-ій хвилині Мораєс, після удару того ж Буяльського в стійку воріт, забив іще один гол, який вирішив долю київського "Динамо". Хлопці постаралися. В результаті 2:3 на користь наших футболістів.

Гордість тижня! Перемоги Нескорених і прорив Ярмоленка - фото 199367

Залишилася ще одна потішна новина, яка стосується нашого футболіста. Зовсім нещодавно Андрій Ярмоленко перейшов до "Борусії", і вже встиг стати улюбленцем фанатів. Вчора на четвертій хвилині Андрій запустив м'яча у ворота "Аугсбурга", а на 23-ій зробив гольовий пас. Браво, Андрій!