Динамо – Партизан: Українська команда перемогла на виїзді

• 278

У четвер, 28 вересня, в Белграді відбувся футбольний матч між командами "Динамо" (Україна) та "Партизан" (Сербія).

У результаті поєдинку українська футбольна команда перемогла на виїзді. Поєдинок закінчився з рахунком 3:2 ("Динамо" – "Партизан")

У першому таймі на 34-ій хвилині забив Огнен Ожеговіч. Вже через 8 хвилин, на 42-ій хвилині другий гол забив Леандре Тавамба. Цим і завершився перший тайм.

У другому таймі наші нарешті забили перший гол. На 54-ій хвилині Жуніор Мораєс скоротив відрив від сербів, що неабияк потішило. Бразильцю вдалося обдурити воротаря "Партизана" під час удару з 11 метрів. На 68-ій хвилині ще один гол забив Віталій Буяльський! Знову Жуніор Мораєс забиває гол, але вже на 84-ій хвилині.

Нагадаємо, що луганська "Зоря" перемогла сьогодні "Атлетик". Поєдинок закінчився з результатом 1:0!