На вказану електронну адресу було надіслано повідомлення для підтвердження реєстрації

Форма для відновлення паролю
Вітаємо, Ваші дані успішно оновлено!

Дивіться, як футболіст забив 4 голи за 14 хвилин

• 129

Форвард ХБ Торсхавн Адріан Юстінуссен забив аж три м'ячі зі штрафних ударів в одному матчі. Дивіться відео!

Гольова феєрія відбулася на старті матчу 3-го туру чемпіонату Фарерських островів.

І ще: Молодший син Бекхема повторив культові зачіски батька

Команда ХБ Торсхавн з великим рахунком 5:0 перемогла АБ Аргир. Всі п'ять голів були забиті в проміжку з 4-ї по 21-у хвилину. Форвард Адріан Юстінуссен забив 4 голи за 14 хвилин, плюс віддав гольову передачу. Цікаво, що три голи він провів зі штрафних ударів.

Тим часом новий трюк українського футболіста донецького "Шахтаря" Михайла Мудрика був опублікований на відомій сторінці в Instagram "433", яка популярна серед любителів футболу.