Динамо перемогло сербський Партизан та вийшло у плей-офф Ліги Європи

• 227

На НСК "Олімпійському" в Києві відбувся матч заключного туру групового етапу Ліги Європи між київським Динамо та белградським Партизаном.

Динамо і Партизан забезпечили собі достроковий вихід у весняну частину Ліги Європи ще за результатами попередніх турів. Кияни могли достроково виграти групу В, однак зазнали ганебної поразки від Скендербеу, тому доля першого місця у квартеті вирішилася сьогодні. Белградцям, щоб стати першими, обов'язково потрібно перемагати, "біло-синім" для збереження лідерства достатньо не було програти.

Варте уваги! Футболісти Динамо провідали поранених воїнів АТО

Перший тайм. Уже на 6-ій хвилині Морозюк відкрив рахунок. Воротар Партизана не зумів врятувати ворота. На 28-ій хвилині перевагу Динамо подвоїв Жуніор Мораєс. Ще одним голом Мораєс відзначився на 31-ій хвилині. А от серби перший і єдиний м'яч забили під час додаткового часу в першому таймі.

Другий тайм приніс іще один гол команді Динамо: Мораєс зробив хет-рик на 77-ій хвилині з пенальті.

Матч закінчився з рахунком 4:1 на користь київського Динамо. У результаті, українська команда з першого місця в групі виходить у плей-офф Ліги Європи. Молодці!