Ліга Європи: київське Динамо зазнало поразки від Скендербеу

• 223

В Албанії завершився матч 5 туру групового етапу Ліги Європи між командами "Скендербеу" та "Динамо".

Цей поєдинок для "Динамо" нічого не вирішував, адже ще після четвертого туру віце-чемпіони України гарантували собі участь в 1/16 фіналу Ліги Європи. Усі чекали від киян перемоги, але ті не зуміли її отримати.

Це цікаво: Футболіст Динамо став щасливим батьком

Так, на 16 хвилині хвилині "біло-сині" забили перший гол, проте вже на 18-й "Скендербеу" зрівняв рахунок. На 52 хвилині албанці вийшли вперед, забивши другий гол, на 56 хвилині – третій.

Фоторепортаж матчу #СкендербеуДинамо

Допис, поширений FC Dynamo Kyiv official (@fc_dynamo_kyiv)

На останній хвилині основного часу дебютант "Динамо" Назар Русин дещо виправив ситуацію. У результаті матч закінчується з рахунком 3-2 на користь "Скендербеу".

Таким чином, у "Динамо" залишається 10 очок в активі, але кияни все одно очолюють групу B.