Збірна України в Ріо: календар 11-го дня Олімпіади

• 244

Сьогодні Україна бере участь лише в трьох "медальних" дисциплінах, але в жодній з них наші спортсмени не вважаються фаворитами. Шанси на медаль мають хіба що борчині

У вільній боротьбі, де пройде перший день змагань, спробують проявити себе з найкращого боку Аліна Стадник-Махиня і Оксана Гергель. Тут українські надії в більшій мірі пов'язані з 22-річною Гергель, яка рік тому стала чемпіонкою світу на змаганнях у Лас-Вегасі. Аліна Стадник-Махиня, втім, теж є чемпіонкою світу, але цей титул їй скорився в 2013 році. Крім того, вона - золотий призер Європейських ігор у Баку 2015 року.

У фіналі змагань зі стрибків у довжину візьме участь Марина Бех, яка показала у кваліфікації десятий результат з показником в 6,55 метра. Для потрапляння в медалі, українці потрібно стрибнути ще далі. Наприклад, американка Бріттні Різ, яка посіла в попередньому раунді цих змагань третє місце, вчора стрибнула на 6,78 метра.