Збірна України програла Ісландії у відбірковому матчі на ЧС-2018

• 407

У матчі відбору на чемпіонат світу-2018 національна команда України на виїзді поступилася господарям поля - збірній Ісландії.

Матч 8-го туру групового етапу відбіркового циклу ЧС-2018 відбувся на стадіоні "Лаугардалсвеллур" в Рейк'явіку. У напруженому поєдинку збірна України поступилася "вікінгам" з рахунком 2:0. На 47 хвилині після суперечливого епізоду відзначився Гілфі Сігурдссон. Форвард ісландців зіткнувся з П'ятовим, і поки Андрій лежав на газоні - закотив м'яч у порожні ворота. Суддя після певних сумнівів таки зарахував гол.

На 66 хвилині матчу Гілфі Сігурдссон оформив "дубль". Євген Коноплянка втратив м'яч на чужій половині поля, тим часом ісландці швиденько доставили його в центр нашого штрафного, і вже звідти Сігурдссон точним ударом подвоїв перевагу своєї команди.

Таким чином, "синьо-жовті" із 14 очками опустилися з другої на четверту сходинку в групі I: попереду Хорватія, Ісландія (по 16 очок) та Туреччина (14 очок).

Додамо, що наші Коваленко і Зінченко ще й "перебрали" жовтих карток, тому пропустять наступний матч проти Косово через дискваліфікацію.