Даяна Ястремська сенсаційно виграла титул WTA: ТОП-10 фото юної українки

• 545

18-річна Даяна Ястремська стала наймолодшою ​​тенісисткою за роки незалежності України, яка виграла турнір WTA в одиночному розряді. Дивіться ефектні фото української чемпіонки!

Українська тенісистка Даяна Ястремська (№102 WTA) виграла фінал хардового турніру серії WTA International в Гонконзі. У головному матчі українка у двох сетах декласувала першу ракетку Китаю Ван Цян (№24 WTA), здобувши найбільшу високорейтингового перемогу в кар'єрі.

Це цікаво: Еліна Світоліна – нова суперзірка в українському спорті

Завдяки перемозі Ястремська піднялася на 66 місце в рейтингу. Також дівчина встановила новий рекорд України, вигравши перший титул WTA у віці 18 років та майже п'яти місяців. Попередньою володаркою цього досягнення була Еліна Світоліна – 18 років та 10 місяців. Ще раніше, у липні 2018-го, Даяна стала першою представницею тенісисток, народжених у новому тисячолітті, у топ-100 рейтингу.

При цьому Даяна тішить не тільки спортивними досягненнями, а й своєю красою. Ось вам ефектні фото, які переконають вас у цьому!