17-річна Дарина Білодід стала наймолодшою чемпіонкою світу з дзюдо: фото красуні

• 1019

20 вересня юна українська дзюдоїстка Дарина Білодід виграла чемпіонат світу та стала наймолодшою чемпіонкою світу в історії! Дивіться відео ефектної перемоги нашої красуні та не менш ефектні особисті фото дівчини.

На чемпіонат світу в Баку Дарина Білодід їхала у ролі однієї з головних претенденток на перемогу – українка посідала третє місце в світовому рейтингу і в 2018 році вона провела шість змагань, де не програла жодної сутички.

Це цікаво: Дівчина тижня Еліна Світоліна – нова суперзірка в українському спорті

У Баку українка провела п'ять сутичок – три з них завершила достроково. Так, у півфінальному поєдинку у ваговій категорії до 48 кг Дарина Білодід перемогла олімпійську чемпіонку Паулу Парето з Аргентини, а в фіналі здолала чемпіонку світу-2017 Фуну Тонакі з Японії.