• 138

Напередодні Андрій Проценко переміг на турнірі Gala di Castelli. Він не лише здобув "золото", а й побив рекорд у рамках Світового легкоатлетичного туру категорії Silver у місті Беллінцона у Швейцарії.

Про досягнення нашого спортсмена розповіли у НОК України. Відомо, що здобув він перемогу, перестрибнувши планку на висоті 2,24 метра.

Звернімо увагу, що цю висоту вдалося взяти чотирьом атлетам. Але за кількістю спроб вони не змогли обійти нашого земляка.

Андрій Проценко здобув перемогу, випередивши поляка Норберта Кобєльскі й італійця Стефано Соттіле, котрі між собою розділили друге місце.

Український легкоатлет переміг на змаганнях Gala di Castelli у Швейцарії і побив рекорд - фото 530570
Андрій Проценко здобув перемогу та побив рекорд / Інфографіка НОК України

Це цікаво! Висота 2,24 метра – це новий рекорд цих змагань. Тож тепер ім'я українця значиться серед тих, хто побив рекорд зі стрибків у висоту.

Андрій Проценко – наш український легкоатлет. Спеціалізація нашого спортсмена – стрибки у висоту. Він здобув "срібло" на Універсіаді, "бронзу" на Чемпіонаті світу та "срібло" на Чемпіонаті Європи. Він вихованець Херсонського училища фізичної культури.

Варте уваги Підкорив гору в інвалідному візку: зворушлива історія 90-річного японця

Джерело: НОК України