Українські гімнасти виграли 5 золотих медалей на Кубку світу

• 269

У Болгарії завершився етап Кубка світу зі спортивної гімнастики, де українські спортсмени завоювали 5 золотих медалей.

Зокрема, гімнаст Олег Верняєв вигарв три золоті та одну срібну медалі, а Ігор Радівілов здобув два золота. Учора у фіналі вправи на брусах Верняєв набрав 15.833 бали та став переможцем. А напередодні український спортсмен завоював одразу три нагороди.

У вільних вправах українець продемонстрував результат 15.400 (золото), на коні — 15.533 (золото), а на кільцях — 15.367 (срібло). У вправі на кільцях Ігор Радивілов теж виборов золдото із результатом у 15,467 бали. До того ж, в опорному стрибку Радивілов переміг із результатом 15,283 балів. Нещодавно українці завоювали 4-е «золото» на чемпіонаті Європи з водних видів спорту.

Джерело: Facebook НОК України