Українські біатлоністи вибороли срібло у змішаній естафеті на етапі Кубка світу

• 209

У фінському Контіолахті завершилася змішана естафета з біатлону. Збірна України в складі Анастасії Меркушиної, Віти Семеренко, Артема Прими та Дмитра Підручного зуміла завоювати друге місце в змаганнях.

Після провалу на Олімпіаді-2018 українські біатлоністи намагаються виправдати очікування в інших змаганнях. Так, у межах сьомого етапу Кубка світу з біатлону Україна в складі Анастасії Меркушиної, Віти Семеренко, Артема Прими та Дмитра Підручного завоювала срібло!

Від ейфорії до полювання на відьом. Чому збірна з біатлону провалилася на Олімпіаді-2018?

Першими фінішували італійці, третє місце отримали норвежці. Росіяни зупинилися за крок від п'єдесталу. При цьому наші спортсмени використали лише три додаткові патрони на восьми вогневих рубежах, що стало найкращим показником серед всіх команд.

1. Італія (1 + 13) 1: 15:08.3