На вказану електронну адресу було надіслано повідомлення для підтвердження реєстрації

Форма для відновлення паролю
Вітаємо, Ваші дані успішно оновлено!

УКРАЇНА – ЛЮКСЕМБУРГ: дивитись відео голів та огляд матчу 10 червня 2019

• 956

У Львові відбувся матч кваліфікації на Євро 2020 між збірними Україна – Люксембург. Дивіться відео голів, а також огляд потужної гри!

Україна у четвертому матчі відбору на Євро 2020 зустрілася із Люксембургом. Дивіться, чи вдалося підопічним Андрія Шевченка перемогти суперників та чи підтвердила Арена Львів статус фартової для українців!

Перший тайм почався зі швидкого голу українців! Вже на 6 хвилині Руслан Малиновський навісив на лінію воротарського, і Яремчук в боротьбі із захисником головою послав м'яч у сітку. 1:0!

Відео гола Романа Яремчука (Україна):

Весь перший тайм пройшов під повним пресингом "жовто-синіх". Та на 38 хвилині Люксембургу вдалося забити гол у ворота українців, однак, на щастя Андрія Шевченка і команди, це взяття не було зараховане через офсайд.

Найкращі моменти 1 тайму Україна Люксембург:

У таймі другому все почалося з потужного удару Циганкова з-за меж штрафного, однак воротар зафіксував м'яч. Українці, як і у першій половині гри, намагалися проводити швидкі атаки, та здійснити повторне взяття воріт нашим не вдалося. 1:0! Гру завершено!

І ще: Португалія – Нідерланди: дивитись відео голів та огляд фіналу Ліги націй