Україна – Швейцарія: відео голів та огляд матчу Ліги націй

• 244

Україна провела свій перший матч у 2020 році – національна команда на Арені Львів обіграла збірну Швейцарії з рахунком 2:1 в рамках першого туру Ліги націй. Читайте огляд поєдинку та дивіться відео голів.

Так, українська команда на домашній арені активніше почала зустріч – після удару в штангу Маліновського Ярмоленко упустив шанс на добиванні, проте на 15-й хвилині виправився ефектним ударом п'ятою. Ну а під кінець першого тайму провалилася опорна зона українців і Сеферович зрівняв рахунок ідеальним ударом в кут.

І ще: Як Баварія перемогла ПСЖ у фіналі Ліги чемпіонів 2020: відео голів та огляд матчу

У другому таймі активнішими стали швейцарці, проте в середині тайму збірна України провела непогану атаку, яку переможним ударом завершив Зінченко.