Україна – Португалія: дивитись відео голів та огляд матчу 14 жовтня 2019

• 392

У Києві пройшов матч кваліфікації між збірними Україна – Португалія, завдяки якому наша команда достроково вийшла у фінальну частину Євро 2020. Дивіться відео голів, а також огляд потужної гри!

Збірна України з футболу в матчі кваліфікаційного раунду Чемпіонату Європи 2020 на НСК "Олімпійський" у Києві зіграла проти збірної Португалії, отримавши історичну перемогу! Українці завершили гру із рахунком 2:1, і тепер наша збірна має 19 очок, 6 перемог та вхід з групи. Як відзначають коментатори, це вперше збірна України за всю історію напряму змогла пройти на чемпіонат Європи.

І ще: УКРАЇНА – ПОРТУГАЛІЯ: дивитись онлайн трансляцію матчу відбору на Євро 2020

Вже з перших хвилин українці увірвалися на поле та активно почали забирати всі зручні позиції у суперників, тому на перший гол не довелось довго чекати – на 6 хвилині Яремчук відкрив рахунок на добиванні після розіграшу кутового.

Відео голу Романа Яремчука, 6 хвилина дивитися онлайн:

Врешті, на 22 хвилин португальці заволоділи м'ячем, однак наша збірна продовжувала йти у контратаку, через що Степаненко отримав жовту картку, а компанію з команди суперників йому склав Пепе. А вже на 27 хвилині Ярмоленко зі штрафного забив гол у ворота після передачі Миколенка.

Відео голу Андрія Ярмоленка, 27 хвилина дивитися онлайн:

Другий тайм для збірної України став значно складнішим, адже на початку гри жовту картку отримав Ярмоленко. наставник українців Андрій Шевченко проводить першу замінну та випускає на поле Коноплянку замість Марлоса. Тим часом арбітр призначив пенальті у ворота українців. Степаненко отримує червону картку, а Роналду з 11 метрів таки забиває останній гол цього напруженого матчу, який все одно залишив Україну переможцями!