На вказану електронну адресу було надіслано повідомлення для підтвердження реєстрації

Форма для відновлення паролю
Вітаємо, Ваші дані успішно оновлено!

УКРАЇНА – ПІВДЕННА КОРЕЯ: відео голів і огляд фіналу ЧС з футболу U-20

• 1346

У Польщі відбувся фінал чемпіонату світу з футболу U-20 між збірними Україна – Південна Корея. Дивіться відео голів, а також огляд потужної гри!

Наша молодіжна збірна України U-20 боролася за золоті медалі світової першості. Ми вперше в історії зіграли у фіналі чемпіонату світу! Раніше найкращим досягненням команди цього віку був вихід до 1/8 фіналу. Дивіться, чи вдалося підопічним Олександра Петракова перемогти суперників!

І ще: УКРАЇНА – ЛЮКСЕМБУРГ: дивитись відео голів та огляд матчу 10 червня 2019

Перший тайм почався доволі напружено. На перших же хвилинах українці порушили правила, що стало причиною призначення пенальті у наші ворота. Андрій Лунін не зумів вгадати траєкторію удару, пропустивши м'яч у свої ворота вже на 5-й хвилині.

Відео гола Лі Канг Іна (Південна Корея):

Наприкінці першого тайму нашим парубкам вдалося зрівняти рахунок. На 34-ій хвилині 19-річний одесит Владислав Супряга зумів забити гол!

Відео гола Влада Супряги (Україна):

Другий тайм почався зі ще одного гола, забитого "синьо-жовтими". На 52-ій хвилині Владу Супрязі вдалося оформити дубль у фінальному поєдинку! На 89-ій хвилині Георгію Цітаішвілі розставив всі крапки над "і" та забив ще один гол на користь нашої збірної.

Відео завантажується...

Поєдинок завершився з рахунком 3:1 на користь збірної України! Вітаємо наших хлопців з першою в історії перемогою на ЧС!