У Британії чорний кіт-футболіст став зіркою матчу: відео

• 209

Чорний кіт вибіг на поле прямо під час матчу англійської Прем'єр-ліги між командами "Евертон" і "Вулверхемптоном", через що гру довелося призупинити.

Інцидент стався на полі стадіону Гудісон Парк у Ліверпулі. Під час вимушеної паузи коментатор BBC Джон Ейкрез дві хвилини описував поведінку кота під час матчу.

І ще: Справжній захисник: кумедний пес підкорює мережу

"Він схожий на цілком дорослого кота. Він опускає плече, відхиляється в одну сторону, біжить в іншу. Стюард намагається зловити кота, але кіт здогадується про це і змінює темп," – жартував ведучий.

Відзначається, що гру все-таки вдалося відновити. Для компенсації паузи суддя Лі Мейсон призначив сім хвилин додаткового часу у кінці гри. Чорний кіт приніс невдачу команді "Евертон" – спортсмени програли суперникам на домашній арені з рахунком 1:3.