Тоттенхем – Ліверпуль: відео голів та огляд фіналу Ліги чемпіонів

• 396

1 червня відбувся грандіозний фінал Ліги чемпіонів, матч Тоттенхем – Ліверпуль. Дивіться відео голів та огляд головного поєдинку 2019 року та дізнайтеся, хто став володарем кубка ЛЧ!

1 червня на стадіоні Ванда Метрополітано в іспанському Мадриді у фіналі Ліги чемпіонів зустрілись Тоттенхем (Лондон) та Ліверпуль (Ліверпуль). Звісно, і Тоттенхем, і Ліверпуль сподівалися на перемогу.

Більше футболу: Не стримав сліз: гравець Порту присвятив свій гол Касільясу

"Червоні" жадали взяти реванш за поразку від Реала (1:3) в фіналі Ліги чемпіонів минулого сезону. Проте, Ліверпуль чудово розумів, що Тоттенхем на цій стадії змагань анітрохи не менш небезпечний, ніж той самий Реал! До вашої уваги огляд поєдинку 1 червня 2019.

Фінал ЛЧ розпочався зі швидкого голу. Уже на 20 секунді матчу після прострілу Мане м'яч потрапив в руку півзахисника Тоттенхема Сіссоко, тож арбітр Дамір Скомина призначив пенальті. Салах з 11-тиметрової позначки потужно пробив у ворота та вивів Ліверпуль уперед. 0:1!

Відео голу Салаха з пенальті:

Після швидкого голу Ліверпуль заспокоївся та обрав прагматичну гру. "Шпори" натомість отримали шанс більше володіти м'ячем, але так і не змогли реалізувати цю перевагу. Тільки на 80 хвилині Тоттенхем розродилися на перший удар в площину воріт: Сон бив сильно і точно, але Алісон зумів парирувати цей удар. Впорався кіпер "червоних" і з добиванням Моури, а потім потягнув і хороший удар Еріксена зі штрафного.

Відповідь підопічних Юргена Клоппа не забарилася: на 87 хвилині Ліверпуль забив другий м'яч. Після розіграшу кутового і метушні в штрафному майданчику лондонців, м'яч відскочив до Орігі, який з лівого кута штрафного точно пробив в дальній кут.

Дивитись онлайн відео голу Орігі:

Матч Тоттенхем - Ліверпуль завершився із рахунком 2:0. Таким чином, "мерсисайдці" вшосте виграли заповітний трофей та стали чемпіонами Європи.