Святослав Михайлюк – другий українець в історії, який став чемпіоном НБА

• 45

Український баскетболіст Святослав Михайлюк досяг великого успіху. Він став чемпіоном Національної баскетбольної асоціації (НБА) у складі американської команди "Бостон Селтікс".

Це вже другий українець в історії, кому вдалося виграти чемпіонат НБА, після Станіслава Медведенка, який досяг цього у 2001 та 2002 роках у складі "Лос-Анджелес Лейкерс". Детальніше про це розповідають у Федерації баскетболу України.

Відомо, що "Бостон Селтікс" здобув перемогу у фінальній серії проти "Даллас Маверікс" з рахунком 4:1. Цей титул став першим для "Бостона" за останні 16 років і 18-м загалом, що робить клуб одним з найуспішніших в історії НБА.

У сезоні Михайлюк виступав як член глибокої ротації "Бостона", зігравши в 42 матчах, з яких двічі він виходив у стартовому складі. У середньому він проводив на майданчику 10 хвилин за матч та набирав 4 очки, а його внесок у фінальній серії включав 5 очок та дві асистентські передачі за майже 15 хвилин гри.

Це цікаво: У Мюнхені перед матчем України на Євро-2024 встановили частину трибуни стадіону з Харкова

Цей тріумф в НБА відзначає значний внесок Святослава Михайлюка у спортивну історію України та світового баскетболу.