Світоліна у півфіналі Elite Trophy

• 313

Перша «ракетка» України Еліна Світоліна вийшла у півфінал підсумкового турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) Elite Trophy в Чжухаї (Китай), в якому грають тенісистки, що посідають з 9 по 20 місце в рейтингу WTA.

Після стартового успіху в зустрічі з німкенею Андреа Петкович Світоліна у п’ятницю виграла свій другий матч у групі B, взявши верх над іспанкою Карлою Суарес-Наварро — 6:7 (4:7), 6:1, 6:3, повідомляє Укрінформ.

Матч тривав 2 години 37 хвилин. У вирішальному сеті харків’янка поступалася 0:2, однак зуміла зрівняти рахунок, вийти вперед і завершити поєдинок перемогою, реалізувавши перший же матчбол.

На рахунку українки два ейси, дев’ять виграних геймів на подачі суперниці, чотири подвійні помилки. У іспанки — одна подача на виліт, п’ять брейків і сім подвійних помилок.

Призовий фонд турніру Elite Trophy становить $2,150 мільйона.