Супербоул 2018: Джастін Тімберлейк викликав справжній фурор своїм виступом

• 344

У фінальному матчі Національної футбольної ліги команда Philadelphia Eagles обіграла New England Patriot з рахунком 41:33 і вперше в історії здобула перемогу в Супербоулі 2018. Окрім гри, головна спортивна подія року в США запам'яталася також видовищним виступом Джастіна Тімберлейка.

Матч за Суперкубок Національної футбольної ліги США відбувся у неділю, 4 лютого, в американському Міннеаполісі. Супербоул 2018 зібрав не тільки фанів американського футболу, а й шанувальників творчості Джастіна Тімберлейка.

Це цікаво: Джастін Тімберлейк показав свою кохану у новому кліпі

У перерві матчу Супербоулу 2018 Джастін влаштував безперервне 13-хвилинне шоу. Співак виступав разом з балетом та оркестром. Пісню "Сan't stop the feeling" Тімберлейк присвятив співаку Прінсу, який помер 2016 року. На сцені також з'явилася голограма кумира Джастіна Тімберлейка.