Спорт-краса по-українськи – дивіться фото наших плавчинь з артистичного плавання в Канаді

• 162

У канадському місті Маркем відбувся перший міжнародний старт сезону в артистичному плаванні – етап Кубка світу. На ньому виступали українки, які вразили мережу неймовірними фото свого виступу.

Етап у Канаді став першим не тільки у сезоні, а й загалом в історії артистичного плавання, повідомляє Суспільне Спорт.

На змаганнях була представлена також Україна. До заявки української збірної на перший з чотирьох етапів сезону увійшли дев'ять плавчинь.

Ukrainian synchronized swimming - фото 521538
Ukrainian synchronized swimming / Facebook

Одна з яких Марта Фєдіна, жінка здобула "золото" на першому в історії етапу Кубка світу з артистичного плавання. Фєдіна виступила в технічному соло з програмою під композицію "Чарівна скрипка", набравши 245,2917 бала. Цей результат дозволив їй посісти перше місце та виграти історичну золоту медаль.

Ukrainian synchronized swimming - фото 521534

У перший день етапу Кубка світу відбулись змагання серед жінок-одиночниць у технічній програмі. Україну у цій дисципліні представляла саме Фєдіна, яка випередила найближчу конкурентку на два з половиною бали та здобула перше "золото" для збірної на етапі у Маркемі", – йдеться у повідомленні.

Ukrainian synchronized swimming - фото 521533

У останній змагальний день українські плавчині здобули одразу три нагороди. Срібні медалі Україні принесли виступи сестер Алексівих. Спортсменки стали другими у змаганнях технічних дуетів, поступившись ізраїльській парі Шеллі Бобрицкі / Аріель Нассеї, а також здобули "срібло" у довільній програмі, в якій програли італійкам Лінді Черруті та Лукреції Руджеро.

Ukrainian synchronized swimming - фото 521535

Україна завершила перший етап Кубка світу з артистичного плавання другим "золотом" на турнірі – збірна здобула її в акробатичній групі. У цій дисципліні тренер команди Світлана Саідова виставила склад: Владислава та Марина Алексіїви, Вероніка Гришко, Софія Мацієвська, Дар’я Мошинська, Ангеліна Овчиннікова, Анастасія Шмоніна та Валерія Тищенко.

Ukrainian synchronized swimming - фото 521537

Українки отримали від суддів 244.4958 бала та випередили срібних призерок, команду Японії, на понад 20 балів.

Ukrainian synchronized swimming - фото 521536

Це цікаво: Маленька, але незламна – 6-річна українка повертається до тренувань після протезування