Шевченко прокоментував нічию України з Туреччиною

• 514

Головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко задоволений грою команди у матчі відбору ЧС-2018 з Туреччиною, незважаючи на те, що мали місце недоробки.

Про це Шевченко заявив під час післяматчевого флеш-інтерв'ю, повідомляє"Інтерфакс-Україна".

У першому таймі ми практично нічого не дали їм зробити, у нас було дуже багато моментів. Пропустили необов'язковий гол практично за хвилину до кінця першого тайму. У другому таймі, звичайно, кінцівка нам не вдалася. В останні десять хвилин, я думаю, футболісти просто втомилися, а турки сконцентрувалися. Будемо працювати далі, – сказав він.

Шевченко зазначив, що збірна Туреччини – це хороший суперник, але його підопічні віддали всі сили і він задоволений грою команди.

Епізоди були дуже хороші. Якщо будемо і далі так грати, підтягнемо трохи слабкі сторони... У цілому, я задоволений грою команди, результатом, звичайно, після 2:0 - не зовсім, – додав він.

Шевченко зазначив, що в грі збірної він хоче бачити не "бий-біжи", а комбінаційний футбол, і помічає, що українські футболісти можуть в нього грати.

Нагадаємо, у матчі відбору до ЧС-2018 Україна зіграла внічию з Туреччиною (2:2).