Шахтар – Хоффенхайм: відео голів матчу Ліги чемпіонів

• 791

Матч між командами Шахтар (Донецьк) – Хоффенхайм (Німеччина) відбувся у вівторок, 19 вересня у Харкові. Дізнайтеся, з яким рахунком закінчився поєдинок та дивіться відео голів.

Шахтар відкрив сезон Ліги чемпіонів домашнім матчем. 19 вересня "гірники" прийняли своїх суперників – німецький Хоффенхайм, який, до речі, став бронзовим призером Бундесліги минулого сезону. Зазначимо, переможна серія "гірників" в Лізі чемпіонів в Харкові триває чотири матчі.

Матч розпочався із дуже швидкого голу німців. Обрізка в центрі поля на 6 хвилині, пас в розріз і Грілліч легко перекинув П'ятова, 0:1.

Відео гола Грілліча на 6 хвилині:

На 27 хвилині Ісмаїлі лівим флангом протягнув м'яч, увійшов до штрафної і в падінні зовнішньою стороною стопи лівої ноги пробив у дальній кут! 1:1.

Відео голу Ісмаїлі на 27 хвилині:

І вже на 39 хвилині знову забиває Хоффенхайм. П'ятов помиляється на виході і Нордтвейт головою відправляє м'яч у сітку після навісу з кутового, 1:2.

Відео голу Нордтвейта на 39 хвилині:

На початку другого тайму П'ятов знову помиляється, випускаючи м'яч з рук після дальнього удару, але виправляє свою помилку. Уже на 60 хв "гірники" забивають гол, але суддя фіксує офсайд.

Зрівняти рахунок підопічним Фонсеки вдалося наприкінці матчу завдяки голу Майкона, який забив після передачі Марлоса. 2:2!