Шахтар – Динамо Загреб: дивитись відео голів та огляд матчу 22 жовтня 2019

• 242

Шахтар зіграв вдома з хорватським Динамо Загреб у рамках групового етапу Ліги чемпіонів. Матч відбувся у Харкові. Дивіться відео голів, а також огляд цікавої гри!

Донецький Шахтар і Динамо Загреб зустрілися у третьому турі групового етапу Ліги чемпіонів. Нагадаємо, суперники вже грали в 3-му кваліфікаційному раунді ЛЧ і в сезоні 2008/09. Шахтар спочатку здобув перемогу в Донецьку (2:0), а потім обіграв "синіх" і в Загребі (3:1). Сьогодні ж букмекери вважали донеччан безумовним фаворитом протистояння.

До речі: Легендарний футболіст назвав найкращого гравця збірної України

Поєдинок стартував із рівної гри, однак уже з перших хвилин "гірники" активно атакували та створювали небезпечні моменти. Реалізувати перевагу підопічні Луїса Каштру зуміли на 15-й хвилині. Марлос справа віддав пас в штрафний майданчик, Євген Коноплянка підхопив м'яч, фінтом прибрав захисника - і пробив повз воротаря! 1:0

Дивитись онлайн відео голу Коноплянки:

Утім, хорвати швидко отямились від пропущеного голу та вже за 10 хвилин зрівняли рахунок. Ольмо випередив Кривцова і Пятова, який кинувся на перехоплення. Із лінії воротарського нападник Динамо переправив м'яч у сітку воріт. 1:1

Дивитись онлайн відео голу Ольмо:

Другий тайм розпочався з пресингу Динамо, проте суперникам "гірників" не вдавалось реалізувати свої моменти. Вийти вперед хорвати змогли через помилку голкіпера Шахтаря: на 58-й хвилині Пятов рукою прихопив Гаврановіча у штрафному та заробив пенальті у власні ворота. Оршич впевнено пробив без шансів для кіпера. 1:2

Відео голу Оршича з пенальті:

Шахтар зрівняв рахунок на 75-й хвилині. Додо отримав м'яч від Алана Патріка, обіграв захисника в штрафному, уклав голкіпера - й ефектно пробив повз двох суперників, які прибігли у ворота! 2:2

Відео голу Додо:

Матч завершився нічийним рахунком 2:2. Хто ж отримає путівку в плей-офф Ліги Чемпіонів – ми дізнаємось уже в наступному поєдинку команд в Загребі.

Це цікаво: Спокуслива дівчина захисника Динамо звела з розуму мережу