На вказану електронну адресу було надіслано повідомлення для підтвердження реєстрації

Форма для відновлення паролю
Вітаємо, Ваші дані успішно оновлено!

Шахтар – Динамо: дивитись відео голів та огляд матчу 10 листопада 2019

• 176

Донецький Шахтар вдома зіграв у рамках Прем'єр-ліги України з київським Динамо у суботу, 10 листопада. Дивіться відео голів, а також огляд гри двох найзапекліших суперників!

У рамках Прем'єр-ліги України зустрілися дві найсильніші українські футбольні команди – Шахтар та Динамо. Запеклий поєдинок, який відбувся 10 листопада у Харкові, показав, хто ж з суперників сильніший. За час незалежності України команди в різних турнірах провели між собою 93 матчі. Донеччани здобули 34 перемоги, у Динамо – на одну менше. Ще 26 матчів закінчилися внічию.

І ще: Ракицький ображено заявив, що йде зі збірної України

У першій половині 1 тайму гол "Шахтарю" приніс 28-річний Сергій Кривцов. М'яч у ворота суперника футболісту вдалося загнати на 18-ій хвилині поєдинку.

Відео гола Сергія Кривцова (Шахтар):

Другий тайм був надзвичайно напружений. Щоправда, не через атаки воріт суперника, а через поведінку футбольних фанатів "Динамо". Расистські викрики стали причиною того, що матч призупинили на 3 хвилини. Якби після цього прихильники киян продовжили агресивно ставитися до футболістів "Шахтаря", матч міг би завершитися.

До кінця поєдинку жодній із команд не вдалося забити гол. Відтак поєдинок завершився з рахунком 1:0 на користь донецького "Шахтаря",

Дивіться: Захисник Ман Сіті став на ворота і відбив удар Маліновського: відео сейву