На вказану електронну адресу було надіслано повідомлення для підтвердження реєстрації

Форма для відновлення паролю
Вітаємо, Ваші дані успішно оновлено!

РЕАЛ ▶ ШАХТАР: відео голів, рахунок та огляд матчу Ліги Чемпіонів

• 215

У матчі 21 жовтня мадридський Реал і донецький Шахтар зійшлися у рамках першого туру групового раунду Ліги Чемпіонів. Дивіться відео голів та огляд запеклого матчу, а також дізнайтесь, хто ж переміг.

21 жовтня донецький Шахтар зіграє з Реалом стадіоні Альфредо Ді Стефано у Мадриді. Дивіться відео голів поєдинку, який відбувається у рамках першого туру групового етапу Ліги Чемпіонів!

Тут більше: РЕАЛ ШАХТАР онлайн трансляція: дивитись матч Ліги Чемпіонів

Зазначимо, що напередодні матчу з Реалом стало відомо, що за гірників не зіграють семеро футболістів основного складу. Мовиться про: Миколу Матвієнка, Сергія Кривцова, Алана Патріка, Тайсона, Тараса Степаненка та Жуніора Мораеса, а також Віктора Коваленка.

Ми вже готові були змиритися з тим фактом, що перший тайм матчу Реал – Шахтар буде таким же, як і вчорашній Динамо – Ювентус. Себто, без жодного гола. Але ж ні, на 29-ій хвилині перший гол за гірників забив Тете. Ура!

Відео гола Тете, 29 хвилина:

Це якесь божевілля. Не минуло й кількох хвилин, як Шахтар виходить вперед уже з рахунком 0:2. Другий гол за гірників забив воротар мадридського Реалу, Рафаель Варан.

Відео гола Варана, 33 хвилина:

Гірники вирішили на двох голах у першому таймі не зупинятися. Уже на 41-ій хвилині Манор Соломон забиває третій гол на користь Шахтаря.

Відео гола Соломона, 41 хвилина:

Другий тайм почався з того, що свій перший гол у ворота Шахтаря забили іспанці. Обіграти воротаря гірників вдалося Луці Модрічу на 54-ій хвилині.

Відео гола Луки Модріча, 54 хвилина:

От халепа. Здається, Реал готовий з усіх сил виривати перемогу у Шахтаря. Принаймні про це свідчить уже другий гол на користь іспанців, який забив Жуніор Вінісіус на 59-ій хвилині.

Відео гола Жуніора Вінісіуса, 59 хвилина:

Здавалося б, на 92-ій хвилині Реал зрівняв рахунок з Шахтарем. М'яч у ворота гірників загнав Федеріко Вальверде, але гол не зарахували.

Матч Реал – Шахтар закінчився з рахунком 2:3. Вітаємо хлопців з напруженою, але заслуженою перемогою!