Названо найкращу спортсменку вересня в Україні

• 88

Національний олімпійський комітет України підвів спортивні підсумки першого місяця осені, назвавши найкращу спортсменку України.

Про це повідомили у прес-службі НОК.

Нею стала художня гімнастка Ганна Різатдінова. Вона відзначилась своїми здобутками на змаганнях неофіційного клубного чемпіонату світу з художньої гімнастики "Aeon Сup-2016", що відбувся в Токіо. У столиці наступних літніх Олімпійських ігор українка посіла 2-е місце в змаганнях з індивідуального багатоборства, а також разом з Вікторією Мазур і Оленою Д’яченко стала 3-ю у командній першості.

Нагадаємо, що на Іграх ХХХІ Олімпіади, які нещодавно відбулися у бразильському Ріо-де-Жанейро, наша провідна грація проявила блискучу майстерність і виборола бронзову олімпійську медаль, – йдеться в повідомленні.