На Олімпіаді в Ріо гімнастичний стрибок отримав ім'я українця

• 917

Українські гімнасти Ігор Радівілов і Олег Верняєв не ввійшли в трійку призерів Олімпійських ігор в опорному стрибку, однак стрибок першого в вигляді трьох сальто тепер матиме його ім'я

Ігор Радівілов виконав іменний елемент, який тепер офіційно названий ім'ям гімнаста. Стрибок The Radivilov уже занесений в міжнародні правила спортивної гімнастики. Сам спортсмен посів останнє, восьме місце у фіналі, отримавши оцінку – 15.033.

Олег Верняєв, який є чемпіоном Європи у цьому виді фінішував на п'ятому місці, разом з росіянином Микитою Нагорним він отримав від суддів 15.316.

Золото здобув представник КНДР Лі Сегван – 15.691. На другій сходинці опинився росіянин Денис Аблязін, а третім став південнокорейський гімнаст Кендзо Сіраі.