На матчі чемпіонату Португалії ледь не впала ціла трибуна

• 227

Поєдинок 18-го туру португальської Прімери між "Ешторілом" і "Порту" був перерваний у зв'язку з загрозою руйнування трибуни.

Про це повідомляє офіційний Twitter клубу "Порту".

І ще: Ярмоленко піддався жорсткій критиці з боку німецьких ЗМІ

На трибуні, де розташовувалися вболівальники гостей, пішли тріщини, через що вона в будь-який момент могла впасти. З міркувань безпеки вболівальники були евакуйовані на поле. Кільком шанувальникам, які отримали травми під час тисняви, надали медичну допомогу.

Перший тайм гри завершився з рахунком 1:0 на користь господарів. Як повідомляють прес-служби обох клубів, дата і місце догравання другого тайму будуть визначені на переговорах між сторонами.

Легендарний англійський нападаючий Гарі Лінекер різко відреагував на гучний трансфер "Барселони", яка купила півзахисника "Ліверпуля" Феліпе Коутіньйо за 160 мільйонів євро.

Більше новин: Король футболу назвав свого фаворита на ЧС-2018