Копенгаген – Динамо: відео голів та огляд матчу ЛЄ 7 листопада 2019

• 159

Київське Динамо в гостях зіграло проти данського Копенгагена у рамках четвертого туру групового етапу Ліги Європи. Матч відбувся у Копенгагені. Дивіться відео голів, а також огляд потужної гри!

Динамо і Копенгаген зустрілися в четвертому турі групового етапу Ліги Європи. У Києві ці команди розійшлися миром з рахунком 1:1. Нагадаємо, команда Михайличенка продовжує утримувати безпрограшну серію, яка вже складає 11 матчів. При цьому фаворитом матчу-відповіді букмекери вважали саме данців.

До слова: Динамо Загреб – Шахтар: відео голів і огляд шаленого матчу Ліги чемпіонів

З перших же хвилин матчу кияни почали активно атакувати. Так, Караваєв на 1 хвилині поєдинку пробив по воротах, але без гола. Данці відповіли дуже швидко: на 4 хвилині відбулася атака Копенгагена лівим флангом: навіс в штрафну Динамо, Бущан не дотягнувся до м'яча і Стаге закотив м'яч у порожній кут.

Дивитись онлайн відео голу Стаге:

І вже на 14 хвилині матчу Динамо заробило пенальті, однак, Циганков, який бив одинадцятиметровий, влучив у правий від себе кут і Йонссон потягнув м'яч, а на добивання ніхто не встиг! Дивіться, як це було:

Дивитись онлайн відео нереалізованого пенальті у виконанні Циганкова:

Наприкінці першого тайму у Бесєдіна був хороший шанс зрівняти: у чужій штрафній він зумів скинути з себе захисника, але трохи відпустив м'яч, який забрав воротар. На перерву футболісти пішли з рахунком 1:0.

Другий тайм розпочався з активних дій киян. На 50 хвилині поєдинку Циганков порушив у своїй штрафній, звідки небезпечно навішував Фішер, але Бесєдін відпрацював у захисті і вибив небезпечний м'яч зі штрафного майданчика. На 69 хвилині удача усміхнулася нашим футболістам: Циганков зіграв у стінку з Вербичем, той пробив, бувши за пів метра від лінії штрафної, і влучив у дальній кут. Рахунок зрівняно!

Дивитись онлайн відео голу Вербича:

Матч у Копенгагені завершився бойовою нічиєю (1:1), таким чином і Динамо, і Копенгаген мають по 6 очок, а данці до того ж ще й залишаються лідерами групи B.