ДИНАМО – ШАХТАР: дивитись відео голів та огляд матчу 30 жовтня 2019

• 223

Київське Динамо вдома зіграло у рамках 1/8 фіналу Кубка України з донецьким Шахтарем у середу, 30 жовтня. Дивіться відео голів, а також огляд гри двох найсильніших українських футбольних команд!

У 1/8 Кубка України зіткнулися дві найсильніші українські футбольні команди – Динамо та Шахтар. Запеклий поєдинок, який відбувся 30 жовтня показав, хто ж з суперників сильніший, а кому довелося поступитися своїми лідерськими амбіціями!

До теми: ДИНАМО – ШАХТАР дивитись онлайн трансляцію 1/8 Кубка України

Перший тайм почався з агресивної атаки господарів поля. За лічені хвилини Динамо спробувало кілька разів пробити по воротах Шахтаря, але П'ятов упевнено обороняв їх. Наполегливість киян дала бажаний результат. На 22-ій хвилині гол забив 28-річний Сергій Сидорчук.

Відео гола Сергія Сидорчука (Динамо):

Увесь другий тайм був надзвичайно напруженим. До останніх хвилин жодній з команд не вдавалося забити гол у ворота суперника. Лише Тарасові Степаненку всміхнулася фортуна, і він на 92-ій хвилині зрівняв рахунок, загнавши м'яч у ворота Динамо.

Відео гола Тараса Степаненка (Шахтар):

Основний час матчу Динамо – Шахтар закінчився з рахунком 1:1, тож команди мали визначити сильнішого в екстратаймах. Кияни грали в меншості після вилучення Володимира Шепелєва ще на 89-й хвилині, але "гірники" недовго мали перевагу в кількості. Уже на початку першої 15-хвилинки Тарас Степаненко отримав другу жовту та покинув поле.

Доля поєдинку вирішилась на початку другого додаткового тайму. Навіс з кутового у виконанні Де Пени точним ударом головою замкнув Денис Попов. Динамо вирвалось уперед – 2:1.

Дивитись онлайн відео голу Попова (Динамо):

Шахтар не зумів зрівняти рахунок, тож путівку у чвертьфінал Кубка України в запеклому бою здобули кияни.

Вам сподобається: Спокуслива дівчина захисника Динамо звела з розуму мережу