Динамо – Лаціо: кияни вилетіли з Ліги Європи

• 274

Поєдинок Динамо (Київ) – Лаціо (Рим) завершився на НСК "Олімпійський" в Києві. У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи київський клуб боровся за путівку в наступний раунд турніру, але не зумів її отримати!

У матчі Динамо – Лаціо обидві команди змагалися за вихід у чвертьфінал Ліги Європи 2018. Перший поєдинок між командами в рамках турніру завершився вигідною для киян нічиєю, але підопічні Олександра Хацкевича не зуміли перемогти в домашній грі.

Це цікаво: Фінал Ліги чемпіонів 2018 у Києві: інструкція, як купити квитки на суперматч

Так виглядав стартовий склад київського футбольного клубу.

Стартовий склад Динамо!

Допис, поширений FC Dynamo Kyiv official (@fc_dynamo_kyiv)

Перший тайм не вельми задався українській команді. На 23-ій хвилині гол забив Лукас Лейва. Йому вдалося це зробити завдяки подачі з кутового Луїса Альберто.

Другий тайм приніс ще один гол Лаціо. Його забив Де Врей. Забити м'яч у ворота вдалося після вдалої подачі з кутового. Луїс Феліпе головою скинув на напарника, а той запустив м'яча у ворота Динамо на 83-ій хвилині.

Матч закінчився з рахунком 0:2 на користь Лаціо. Цей рахунок упевнено виводить у чвертьфінал римлян, а от киянам, на жаль, не вдалося вибороти бажану путівку.