На вказану електронну адресу було надіслано повідомлення для підтвердження реєстрації

Форма для відновлення паролю
Вітаємо, Ваші дані успішно оновлено!

Динамо – Астана: відео голів матчу Ліги Європи

• 348

Матч між командами Динамо (Київ) – Астана (Казахстан) відбувся у четвер, 20 вересня у Києві. Дізнайтеся, з яким рахунком закінчився поєдинок, та дивіться відео голів.

Динамо відкрило сезон Ліги Європи домашнім матчем. 20 вересня кияни прийняли своїх суперників – казахську Астану.

І ще: Шахтар – Хоффенхайм: відео голів матчу Ліги чемпіонів

На 11 хвилині Динамо відкриває рахунок! Циганков зіграв в стінку з Буяльським і точно пробив низом у дальній кут.

Відео гола Циганкова на 11 хвилині:

Після навісу кутового Бойко до м'яча дотягнувся, але далеко вибити не зумів, а потім після повторного навісу Анічич зрівняв рахунок.

Відео гола Анічича на 21 хвилині:

Динамо виходить вперед на 46 хвилині. Вербич зробив навіс в штрафну, але прямо в руки голкіперу. Однак той помилився на виході і впустив м'яч, який добив у порожні ворота Гармаш.

Відео гола Гармаша на 46 хвилині:

У додатковий час після подачі кутового кияни відбилися, але повторний навіс ударом головою замкнув Муртазаєв, 2:2 на табло.