Біатлон на Олімпійських Іграх 2018: золото виграв норвежець, українці провалилися

• 209

У шостий ігровий день на Олімпійських іграх в Пхьончхані відбулася індивідуальна гонка переслідування в біатлоні серед чоловіків. Наші біатлоністи боролися за комплект нагород в біатлоні на зимовій Олімпіаді-2018, але здобути медалі їм не вдалося.

Олімпіада-2018 й далі не тішить українців. Ми дуже уважно стежимо за біатлоном, адже саме в цьому виді спорту сподіваємося на медалі. Утім, ні спринт, ні гонки переслідування не принесли нагород українським біатлоністам.

Біатлон на Олімпіаді-2018: Перемогла шведка Ханна Еберг, українки позаду

В індивідуальній гонці переслідування, яка відбулася 15 лютого, наш Артем Прима стартував 10-м, Сергій Семенов – 45-м, Володимир Семаков – 60-м, а Артем Тищенко мав номер 79. Утім, нашим спортсменам не вистачило ані швидкості, ані влучності. У результаті жоден з них не зумів потрапити навіть у топ-20.

Найкращий результат серед українців показав Артем Тищенко, який не допустив жодного промаху: він фінішував 29-м. Семаков став 31-м, у Прими – 46 місце, а в Семенова – 53 місце.

Натомість перше місце виборов Йоганнес Бо з Норвегії, представник Словенії Яков Фак здобув срібло, а бронза дісталася австрійцю Домініку Ландертінгеру.

Зимова Олімпіада-2018: Розклад змагань з біатлону