Біатлон на Олімпіаді-2018: перемогла шведка Ханна Еберг, українки позаду

• 618

Індивідуальна гонка переслідування в біатлоні відкрила шостий ігровий день на Олімпійських іграх в Пхьончхані. Наші біатлоністки боролися за комплект нагород в біатлоні на зимовій Олімпіаді-2018, але здобути медалі їм не вдалося.

Олімпіада-2018 триває! Найуважніше українці стежать за жіночим біатлоном, адже саме в цьому виді спорту ми сподіваємося на медалі. На жаль, як спринт, так і гонка переслідування, не принесла нагород нашим біатлоністкам. Тому вся надія була на індивідуальну гонку та мас-старт, який відбудеться 17 лютого.

Олімпіада-2018: Екс-українка виграла золото в фігурному катанні

В індивідуальній гонці переслідування Анастасія Меркушина стартувала 21-ю, Валя Семеренко – 44-ю, Юлія Джима – 55-ю, а Віта Семеренко виїхала на трасу під 65-м номером. Натомість Ірина Варвинець участь в змаганнях не брала, залишившись у запасі.

Відзначимо, що Джима вперше виступила на Олімпійських іграх в Південній Кореї. До цього українка пропустила спринт і гонку переслідування. Для неї ці змагання були особливо важливими: щоб відібратися в мас-старт, Юля мусила показати високий результат в індивідуальній гонці.

Однак Джима у підсумку посіла 20 місце, Валентина Семеренко стала 25-ю. Віта та Настя опинилися за межами ТОП-50.

Натомість трійка переможців виглядає так: шведка Ханна Еберг отримує "золото", друге місце за Анастасією Кузьміною зі Словаччини, а бронзу отримує німкеня Лаура Дальмаєр, в активі якої вже дві перемоги на Олімпіаді-2018.