Аргентина – Ісландія: відео голів та огляд матчу ЧС 2018

• 420

Сьогодні, 16 червня, збірна Аргентини в матчі 1-го туру групи D зіграла проти збірної Ісландії.

У рамках ЧС 2018 з футболу в Росії відбувся поєдинок збірних команд Аргентини та Ісландії. Матч закінчився нічиєю з рахунком 1:1.

І ще: ЧС 2018 з футболу: результати всіх матчів у Росії (16 червня)

Аргентина – Ісландія: огляд матчу та відео голів

Так, на 19-ій хвилині удача посміхнулася збірній Аргентини і нападаючий Манчестер Сіті Серхіо Агуеро відправив м'яч у сітку. 1-0 – Аргентина відкрила рахунок. Чудовий удар в ближній лівий кут лівою ногою. Удар вийшов дуже сильний і без шансів для голкіпера збірної Ісландії.

Дивіться онлайн відео гола Серхіо Агуеро (Аргентина):

Уже на 23-ій хвилині Альфред Фіннбогасон зрівнює рахунок. Ісландці не бережуть сили для інших ігор, і доводять збірній Аргентини що вони готові до боротьби в кожній грі. Ісландці просто задавили Аргентинців в їхньому штрафному, і забили такий важливий гол з 3-ї спроби.