21-річний українець здобув Кубок з акробатики, виконавши найскладніший стрибок у світі

• 232

Четвертий етап сезону 2022/23 в американському Дір-Веллі завершився для Дмитра Котовського першою в кар'єрі перемогою. Спортсмен забрав "золото".

Український фристайліст Дмитро Котовський переміг у змаганнях з лижної акробатики на етапі Кубка світу в Дір-Веллі, повідомляє пресслужба змагань FISfreestyle на своїй сторінці у Twitter.

21-річний українець став другим в історії, хто зміг виконати стрибок "Ураган" на змаганнях. Дмитро Котовський виграв "золото" етапу Кубка світу вперше у кар'єрі. Це вже третя медаль українця на етапах КС у нинішньому сезоні. Раніше він здобув "срібло" та "бронзу".

Українець здобув золото Кубка світу з фристайлу - фото 519452
Українець здобув золото Кубка світу з фристайлу / Останній Бастіон

У фіналі змагань у США Котовський виконав надскладний стрибок із коефіцієнтом складності 5,2 бала та отримав за нього оцінку 138,82. Українець з великим відривом випередив китайців Лі Тяньма (119,47) та Чен Шуо (110,16), які отримали "срібло" та "бронзу" відповідно.

Для збірної України це вже п'ята перемога в історії чоловічої лижної акробатики на етапах Кубка світу. Також це перше "золото" для нашої країни за останні 8 років.