Зоря – Брага: відео голів матчу Ліги Європи

• 255

Матч Зоря – Брага в рамках третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи відбувся на "Славутич-Арені" у Запоріжжі. До вашої уваги відео голів та огляд поєдинку.

Перший тайм матчу Зоря – Брага не вразив яскравими моментами та став відверто невдалим для українського клубу. Господарі поля були змушені оборонятися всю 45-хвилинку, однак ворота обох команд залишилися "сухими".

Дивіться також: Відео голів матчу Маріуполь – Бордо

Другу половину зустріч також активніше розпочала Брага. Врешті луганці не зуміли втримати натиск суперників та заслужено пропустили гол. На 69-й хвилині матчу Рікарду Орта розстріляв Луїса Феліпе з кількох метрів.

Відео голу Орта (Брага) на 69-й хвилині - рахунок 0:1

Після пропущеного голу Зоря нарешті налаштувалася на атакувальний футбол і вже за лічені хвилини Кочергін, який вийшов на заміну, виграв м'яч на другому поверсі та скинув головою на Олександра Караваєва, який потужно пробив під самісіньку поперечку без шансів для воротаря. Нічия 1:1!

Відео голу Караваєва (Зоря) на 72-й хвилині - рахунок 1:1

Останні хвилини поєдинку окрилені луганці відчайдушно намагалися здобути перемогу, але не встигли цього зробити. Тепер все вирішить у матчі-відповіді.