Маріуполь – Бордо: відео голів матчу Ліги Європи

• 129

Матч Маріуполь – Бордо відбувся у рамках третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи. Український клуб приймав суперників на своїй території, однак переграти французьку команду не зумів. До вашої уваги відео голів та огляд поєдинку.

Маріуполь і Бордо зустрілися в Одесі, однак рідні стіни не допомогли приазовцям здобути бажану перемогу. Навпаки – український клуб практично позбувся шансів на вихід у плей-офф Ліги Європи. А все могло бути інакше, якби не грубі помилки підопічних Олександра Бабича.

Це цікаво: Названо найкращого футболіста липня в УПЛ

Гості, яких вважали фаворитами зустрічі, агресивно почали перший тайм. Однак з натиском Бордо українські футболісти спершу справлялися. Відбивши кілька атак, Маріуполь отримав право на стандарт, який завершився результативним ударом. Після навісу з кута поля захисник вибив м'яч на ногу Мишньова, який потужним ударом у падінні розстріляв ворота вже на 7-й хвилині.

Приазовці тримали оборону та намагалися проводити контратаки, але щось пішло не так і вже на 33-й хвилині Лаборде зрівняв рахунок, а вже за 5 хвилин вивів Бордо вперед через прикру помилку кіпера Маріуполя.

Старт другої половини матчу для Маріуполя виглядав багатообіцяюче. Але чергова помилка поставила команду в дуже скрутне становище. Обрізка Деміра привела до швидкого випаду французів, унаслідок якого Тчуамені збільшив перевагу своєї команди. Рахунок на табло - 1:3.

Відео всіх голів та огляд матчу:

Ця поразка практично перекреслила шанси Маріуполя на вихід в плей-офф Ліги Європи. Поєдинок-відповідь відбудеться 16 серпня, однак українцям залишається чекати хіба що дива.