Жіноча збірна України з біатлону посіла 4-е місце в естафеті на етапі Кубка світу

• 178

В італійському Антхольці завершилася останні гонка етапу Кубка світу з біатлону.

В жіночій естафеті українська команда посіла 4-те місце, повідомляється на офіційному сайті змагань.

Нашу країну представляли Юлія Журавок, Юлія Джима, Валя Семеренко та Анастасія Меркушина.

Розпочали гонку представниці України не вельми вдало. На першому етапі Журавок використала один додатковий патрон, але по швидкості поступилася лідеру на 1 хвилину та 9 секунд і прийшла на фініш однією з останніх. На наступних етапах Джима та Семеренко істотно покращили становище української команди, а на останньому етапі Меркушина боролася з італійською спортсменкою Вієрер за 3-е місце та бронзову медаль.

Від переможців, німецької команди, українські спортсменки відстали на 37,5 секунд. Другою приїхала збірна Франції, а третьою – Італії.