Японія – Сенегал: відео голів і огляд матчу ЧС 2018

• 230

В неділю 24 червня в Єкатеринбурзі відбувся матч другого туру групового турніру ЧС 2018, в якому між собою зустрінулися лідери групи H – збірні Японії та Сенегалу.

Уже на 11-ій хвилині матчу відкрився рахунок. Харагусі невдало перериває навіс, головою м'яч скидаючи на ногу Саба. Той відразу ж пробиває по воротах, Кавасима відпускає м'яч, але робить це прямо на ногу Мане! І збірна Сенегалу відкриває рахунок в матчі. Садіо Мане відрізняється забитим м'ячем. Рахуно 0:1.

І ще: Англія – Панама: відео голів і огляд матчу ЧС 2018

Відео гола Мане (Сенегал) на 11-й хвилині – рахунок 0:1:

Досить спокійно протікала гра, але потім пішла атака Японії, яка завершилася голом Інуї Такасі. Передачу йому віддавав Нагатомо. 1:1!

Відео гола Інуї Такасі (Японія) на 34-й хвилині – рахунок 1:1:

Перехопили ініціативу сенегальці – і ось результат! Саба в штрафний зібрав на себе суперників і м’яч відправив на дальню штангу, де Ваг переправив м'яч у ворота! Рахунок 1:2 на 71-ій хвилині.

Відео гола Вага (Сенегал) на 71-й хвилині – рахунок 1:2:

Справжнісінький хаос затіяв в своєму штрафному Хадим Ндіайе, помилившись на виході. Інуї Такасі м'ячем заволодів на 78-ій хвилині матчу і стрельнув уздовж воріт, а Нагатомо м'яч пропустив на Хонду, який і розстріляв ворота Сенегалу! 2:2!

Відео гола Хонди (Японія) на 78-й хвилині – рахунок 2:2