Англія – Панама: відео голів і огляд матчу ЧС 2018

• 249

Матч Англія – Панама (група G) видався напрочуд феєричним вже з перших хвилин. До вашої уваги відео голів та огляд поєдинку 24 червня на чемпіонаті світу.

Примітно, що збірна Англії в своїй історії двічі стартувала з двох перемог поспіль – в 1982 і 2006 роках. Сьогодні є шанс зробити це втретє.

І ще: Турнірна таблиця ЧС 2018 з футболу: місця команд у групах

Відтак, дуже жваво почавши, англійці забилисвій перший гол вже на 10 хвилині матчу. Тріпп'єр з кутового навісив у центр штрафного, Стоунс виграв позицію і головою красиво переправив м'яч у кут воріт!

Відео гола Стоунса (Англія) на 10-й хвилині – рахунок 1:0

І не встигли ми (і гравці Панами) отямитися від першого голу, як пенальті призначає арбітр у ворота Панами! Ескобар у власному штрафному зніс Лінгарда, а Кейн з точки потужним точним ударом увігнав м'яч у верхній кут воріт.

Відео гола Кейна з пенальті (Англія) на 25-й хвилині – рахунок 2:0

До речі, тільки три гравці збірної Англії забивали три і більше голів на груповій стадії ЧС. Роджер Хант (1966 рік), Гарі Лінекер (1986) і Гаррі Кейн (2018). А тим часом забивають ще англійці. Лінгард отримав зворотну передачу від Стерлінга, дійшов до радіуса штрафного майданчика і завдав обвідного удару в дальню дев'ятку, голкіпер просто не дотягнувся.

Відео гола Лінгарда (Англія) на 37-й хвилині – рахунок 3:0

І всього лише 3 хвилини знадобилося англійцям, щоби вразити ворота Панами ще раз. Дубль робить Стоунс. Англійці швидко розіграли штрафний, голкіпер впорався з ударом Стерлінга в упор, але Стоунс після добивання таки забив Панамі.

Відео гола Стоунса (Англія) на 40-й хвилині – рахунок 4:0

Ще одне пенальті у ворота Панами (ну це вже попахує простим знущанням) Кейн з 11-метрової позначки забив м'яч у дев'ятку, без шансів для воротаря, і це тільки кінець першого тайму...

Відео гола Кейна з пенальті (Англія) на 45-й хвилині – рахунок 5:0

Розпочався другий тайм! І одразу з голу... Кейн робить хет-трик у цьому феєричному матчі. До речі, це вперше в історії англійська команда забила в матчі чемпіонату світу/Європи шість м'ячів.

Відео гола Кейна (Англія) на 61-й хвилині – рахунок 6:0

Огризнулася-таки збірна Панами і трошки "розмочила" рахунок, 6:1 на табло, забиває Балой аж на 78-й хвилині нашого запеклого поєдинку.

Відео гола Балоя (Панама) на 78-й хвилині – рахунок 6:1