УЄФА призначило Чорногорії технічну поразку за матч з Росією

• 19:34 , 08 квітня
  • 474

Окрім технічної поразки з рахунком 0:3, чорногорці проведуть два наступні матчі з порожніми трибунами.

Таке рішення сьогодні прийняв контрольно-етичний дисциплінарний комітет (КДК) УЄФА, пише InfoResist.

Разом з цим, УЄФА покарав і Російський футбольний союз (РФС). Російській стороні вліпили штраф у розмірі € 25 тисяч за поведінку російських уболівальників під час зустрічі.

Матч між Росією і Чорногорією 27 березня був скасований у другому таймі на 67-й хвилині за рахунку 0: 0 після того, як в захисника російської команди Дмитра Комбарова з трибун було кинуто сторонній предмет.

Раніше матч переривався на першій хвилині. Вболівальник збірної Чорногорії потрапив петардою в голову воротаря російської команди Ігоря Акінфєєва.