Український футболіст несподівано провалив матч із Базелем

• 255

Гравець збірної України Олександр Зінченко відіграв повний матч за Манчестер Сіті у Лізі чемпіонів проти Базеля. 21-річний українець став найгіршим гравцем на полі.

Зінченко отримав найнижчу оцінку від порталу WhoScored серед гравців обох команд – 5.9. Українець 151 раз торкнувся м'яча, віддав 136 передач (85% точних, що є одним з найгірших показників в команді).

І ще: Ювентус у божевільному матчі Ліги чемпіонів переміг Тоттенхем

Зазначимо, що "Манчестер Сіті" виходив на матч без особливої мотивації, адже у першому матчі англійці розгромили швейцарців з рахунком 0:4. Ймовірно, Зінченко також був розслаблений. Для "Ман Сіті" гра почалася добре – Габріел Жезус відкрив рахунок вже на 8-й хвилині, але після цього у господарів м'яч не особливо йшов у ворота. А швейцарці змогли зрівняти рахунок ще в першому таймі.

Український футболіст несподівано провалив матч із Базелем- фото 232043

Цікаво, що у другому таймі швейцарцям вдалося вийти вперед – голом після удару в ближній кут відзначився Міхаель Ланг, який зробив рахунок 1:2 на користь гостей. "Сіті" не зміг зрівняти рахунок і як підсумок – свято на швейцарських вулицях! "Базель" – одна з небагатьох команд, яким вдалося перемогти в цьому сезоні "Манчестер Сіті". Ну а команда Пепа Гвардіоли, хоч і програла, все одно з гарним доробком пройшла в наступний раунд.

Жеребкування чвертьфіналу Ліги чемпіонів відбудеться 16 березня, коли визначаться усі переможці 1/8 фіналу. Донецький "Шахтар" має усі шанси на вихід, адже у першому матчі в Харкові "гірники" перемогли "Рому" з рахунком 2:1.

Більше новин: Англія погрожує бойкотом чемпіонату світу з футболу в Росії