На вказану електронну адресу було надіслано повідомлення для підтвердження реєстрації

Форма для відновлення паролю
Вітаємо, Ваші дані успішно оновлено!

Ювентус у божевільному матчі Ліги чемпіонів переміг Тоттенхем

• 172

У Лондоні завершився матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, в якому італійський "Ювентус" з Турина обіграв англійський "Тоттенхем Хотспур" з Англії.

Матч завершився з рахунком 1:2, тоді як перший матч у Турині завершився нічиєю – 2:2, повідомляє офіційний сайт змагань.

Більше новин: Англія погрожує бойкотом чемпіонату світу з футболу в Росії

Рахунок в середині першого тайму відкрив корейська легіонер "Тоттенхема" Сон Хін Мін. А гравці "Ювентуса" переврнули хід матч протягом трьох хвилин в середині другої половини гри, коли Гонсалу Ігуаїн зрівняв рахунок, а Паулу Дібала вивів свою команду вперед – 1:2. Численні спроби господарів поля зрівняти рахунок за сумою двох матчів результату не принесли.

У свою чергу, інший англійський клуб "Манчестер Сіті" після гостьової перемоги над "Базелем" з рахунком 4:0, сьогодні дозволив собі програти вдома – 1:2.

І ще: Легенду футболу звинуватили у расизмі