У матчі зі Швецією Довбик дебютним голом за збірну побив рекорд легендарного Платіні

• 2304

Завдяки переможному голу в матчі 1/8 Євро-2020 проти Швеції, нападник збірної України Артем Довбик увійшов в історію Чемпіонатів Європи з футболу. Спортсмен побив рекорд Мішеля Платіні.

Так, вирішальний гол під час зустрічі збірних Швеції та України забив Артем Довбик, який вийшов на заміну. Він відправив м'яч у ворота шведів на 120 хвилині 37 секунді. Цей гол став найпізнішим переможним взяттям воріт на Чемпіонаті Європи.

І ще: Не стримував емоцій: дивіться на відео, як Шевченко відреагував на переможний гол збірної

Раніше рекорд належав легендарному французу Мішелю Платіні в рамках Євро-1984 у ворота Португалії (118:53 хвилина). Найпізніший, але не переможний забитий м'яч – у форварда збірної Туреччини Семіха Шентюрка (121:01) в матчі з Хорватією на Євро-2008.

Артем Довбик забив дебютний гол за збірну України і вивів її в чвертьфінал Євро-2020.

Дивіться також: ШВЕЦІЯ УКРАЇНА: відео голів, рахунок та огляд феєричної перемоги